KONST / Litografier / Färglitografi 16066222
nr 1606 6222
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
2 st, Signerad, numrerad 103-111/150. Färglitografi, bildmått: 56x37 cm, yttermått inklusive ram: 68x47 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 18 mars 2024
kl 19:46:19
15/3 21:32:50
700 kr
17/3 14:37:06
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd